| weedzy a întrebat:

Am jucat in urma cu ceva timp metin2gx, si aveam un cont de 90 si ceva...pe server 3, regex se numea parca. Am descarcat astazi din nou metin2gx, si vad ca nu exista decat 2 servere. Ce s-a intamplat cu serveru? De ce l-au sters? Sunt foarte sigura ca exista serveru asta inainte, ba chiar mai era unu, pheonix sau asa ceva. Va rog sa-mi spuneti si mie daca stiti ce s-a intamplat cu serveru.

2 răspunsuri:
| radu63 a răspuns:

Instaleaza-l in Limba ROMANA

| weedzy explică (pentru radu63):

Dar e in limba romana. De aici l-am descarcat: http://mod2.metin2gx.ro/ si scrie in romana Aventura ta abia acum incepe. Pana si pe site-u lor zice ca sunt doar 2 servere. :(