| kuviCk a întrebat:

Am luat EUdemons de pe ent l-am instalat mi aparut iconita pe ecran dar cand dau pe ea si apar alea, dau pe Enter si apoi se incarca si imi zice,, Failed to connected to the autopach server " si am alternativa sa dau pe,, try again", "download pach" si,, Quit" am dat la download pach am luato pe prima am pus-o unde am instalat jocul si pe ecran si'n utopach dar tot asa imi zice. ajutati-ma va rog,

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Dai try again pana o ia. Mi s-a intamplat de o groaza de ori

| alex495 a răspuns:

Dai try again pana o ia