| anonim_4396 a întrebat:

Am mai postat intrebarea asta acum ceva vreme, dar nu am gasit raspunsul, poate ma ajuta cineva...
era un joc care ocupa 1 cd, ma jucam pe undeva prin 2005, la icneput erai un om de culoare, mergeai putin apoi treceai printr-o mica pestera, ajungeai la niste morminte si o biserica, langa biserica cadeam prin ceva ce semana cu un cavou (scria DANGER pe undeva prin el) si muream, ajungeam in lumea celor morti si ma luptam parca cu niste scheleti la inceput...are cineva idee cum se numea jocul?
nu sunt foarte sigur dar jocul parca era produs de Acclaim...

2 răspunsuri:
| Neghinitza12 a răspuns:

E cumva The Chronicles of Spellborn?

| anonim_4396 explică (pentru Neghinitza12):

Nu e...