| cătă08cătă a întrebat:

Am mari probleme cu Gta San Andreas după ce am instalat Gta San Andreas Bucuresti v1.0 (2010) : când fac o misiuni nu-mi arată unde trebuie să merg pe hartă, când termin misiunea se blochează, dacă încerc să scriu "fullclip" se blochează ..de menționat că am windows 7 ultimate x64, 4 gb ram, Intel Pentium CPU B950 2.10 GHz procesoru'... de ce nu mai merge ca înainte ( exceptând mașinile ) și ce trebuie făcut să meargă ca înainte? fundă d-aia mare happy

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Ia v 1.0

16 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Sorry de exprimare dar un "lol" face editari intr-un joc si altul descarca!
imi cer scuze inca odata, dar iti dau sfat...de azi inainte nu mai copia tot felul de GTa Romania, Most Wanted Romania, Moldova nu mai copia asa jocuri cu asa denumiri (pentru ca ) trebuie sa-ti dai seama ca un om normal nu ar edita jocurile, hai sa luam CS 1.6, cine face editari mai multe in joc si adauga diferite skinuri p'acolo, modele de arme, oameni,? clar ca le face unul de 9-16 ani!
Descarca GTA orginal mai bine si joaca.
bafta

| cătă08cătă explică (pentru buffa):

Vreau mașini Românești...joacă tu cu fiarele alea vechi din original! happy

| FlorinFindus a răspuns:

Reinstaleaza gta san andreas!
1.Acel instal nu are tot ce trebuie!
2.Instalul a sters fisiere din gta sa

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

Și dacă vreau să rămână mașinile din Gta San Andreas Bucuresti v1.0 (2010) ce-i fac? ^_^ happy

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Intai repara gta san anreas si poti instala din nou gta san anreas Bucuresti dar nu instalul acela

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

Am reinstalat Gta San Andreas însă nu mai am mașinile românești

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Acum instaleaza un gta sa Bucuresti nu pe cel care il ai!

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

Am v 1.0 ...caut v 2.0?

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Da cauta v 2.0

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

Bine man! dacă merge ai fundă... dacă nu merci oricum!

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

V 2.0 nu are Dacia ...deci e degeaba! sad

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Ia v 1.0

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

La v 1.0 are multe mașini Dacia..la v 2.0 nu are!

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

O am!

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Descarca alta

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

La v 2.0 nu are Dacia ca mașină deci pentru. mine e egală cu 0 versiunea!

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Ia v 1.0