| MagicalCriminal a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Pentru jucatorii de World of Tanks: cum fac sa-mi maresc viteza la tanc? Am vazut a celelalte tancuri din lupta au o viteza mai mare, eu parca sunt melc. Nu pot sa le tin pasu' si pierd lupta imediat.
Help me!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ce tanc? Viteza e irelevanta, e suficient sa gasesti o pozitie buna de unde sa omori nubi. Cit ai echipajul? Cu echipaj 50-75% toate tancurile se misca ca melcii. Fa intii upgrade-urile de rigoare, pune ventilatie pe el, si o sa vezi ca e alta viata deja.