| Katomi a întrebat:

Am nevoie de comenzi pentru arme si armuri 2011 la metin. fundita + vot

1 răspuns:
| Catherine a răspuns:

Regret ca iti spun dar nu exista asa ceva... nu te uita pe you tube la toate clipurile facute(sunt vrajeli) pentru ati fura contul si ati virusa PC. exista multihack, easymetin2, fishbot si inca cateva dar metin2ro are hackshield si nimeni nu mai are cum sa foloseasca hackurile, hackshieldu nu are cum sa fie dezactivat. daca nu e activat nu iti intra in joc sa nu te uiti pe you tube cum sa dezactivezi hackshieldu ca o sa iti strici PC daca si pui in practica ce zice acolo