| iPlay a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Joc League of Legends si m-am saturat de reguiunea mea plina de polonezi. M-am transferat catre North America si am Ping 200.
Ma puteti ajuta? poate un program de conexiune sau ceva care sa scada pingul pana la 100?

1 răspuns:
| Idle a răspuns:

Nu exista asa ceva. Ai facut cea mai mare prostie sa te transferi pe America. Pingul e mare din cauza distantei fata de zona ta si America. Deaia exista Europa ca sa ai ping mic si sa ramai acolo. Nu mai ai ce face. Doar daca vorbesti cu un administrator ceva sa te transfere inapoi desi ma indoiesc.