| ruby69 a întrebat:

Am nevoie o parola pentru instalare wach dogs trebuie sa descarc un key generator dar ma pune sa completez ceva un test iq sau stiti voi. Daca stiti voi sau faceti rost de vreun cod ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ăăăă, tu de unde vrei să iei jocul dacă abia pe 22 Noiembrie 2013 se va lansa?
:-?
http://goo.gl/zu6vo

| Lygs a răspuns:

FAKE DOWNLOAD! Nu completa ca n-ai cum sa iei jocul acum. Asteapta si uite-te la release date pentru cand iese. Verifica mereu inainte sa iei un joc de pe net in caz ca s-a amanat si tu nu stii.