| Nemesis2012 a întrebat:

Am nevoie sa-mi ziceti un model de set pwm pe metin2. Adica ce bonusuri trebuie sa omor ripari / dragoni albastrii/ rosii. Ce bonusuri. Adica anti mobi pe arma la 6/7 anti monstrii la greu. si la bonusurile normale ce pun!
?

Răspuns Câştigător
| cosminvalerian a răspuns:

Salut, eu, din cate stiu iti zic asa :

Pe arma tare impotriva : diavol vampir, semi-om si tarie (ca e de preferat sa ai un war, pe aura)
si bonusurile de jos (cele albe, doar pentru privat) tare impotriva monstrilor 5% (sau cat prinde jocul) si tarie (mai zic odata trebuie war pe aurawinking ), pietre anti monstri si patrunzatoare si aia de critica+3/4, +6 sau mai pare (pentru privat)
Pe armura, 5k pv si jos bonusurile albe (pentru privat, de acum nu mai zic ca mi lene laughing ) tare impotriva monstrilor + tarie
Casca : sus : Tare impotriva semi-om + tare impotriva diavol, vampir etc., jos stii tu cum (tare impotriva monstrilor + tarie)
Cercei : tare impotriva diavol, vampir, semi om etc. jos stii tu
Papuci PV + sansa la lovitura critica jos stii tu cum
Bratara : PV + sansa la patrundere (daca pica si semi om) si tare impotriva etc.
Colier : PV patrundere, critica

Sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns: