| Ackles a întrebat:

Am o imprimanta Canon si azi i-am incarcat cartusul dar cand dau sa printez imi spune ca cartusul este gol. Am reinstalat programul. i-am scos firele si le-am reconectat. Dar nu stiu ce sa-i mai fac. Daca stie care va poate ma ajuta va rog cam nevoie urgent so folosesc si n-am idee ce sa-i fac.+ca langa butonul Of/On am un ecran pe care arata nr de foi pe carel scot si imi sclipeste cand 6 cand 1 si in timpul asta imi sclipeste si becul de la Black(negru)... Nu pot sa tastez nici o comanda. Ce-ar putea avea? Careva un sfat? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

Nu are nimic. Daca e reincarcat cel original si e doar reincarcat nu schimbat cu altul original, o sa iti arate tot timpul ca e gol cartusul, dar nu are nimic merge si asa.Si eu am un Canon multifunctional si asa arata tot timpul cand il reincarc.Dai ca merge.

| Ackles explică (pentru hd04wbw):

Auzi. chestia e ca la mine de exemplu daca dau din pc scanare imi da eroare... imi spune ceva legat de driver. Dar driveru am cd original de la ea. ca am cumparato vara asta. si nu raspunde la nici o comanda. ai vroo idee?sad

1 răspuns: