| TrololoLM a întrebat:

Am o intrebare! De curand mi-am scos skyrim de pe Fl...si cand am deschis folderul am vazut ca e de la razor 1911 si are multe fisiere si nu stiu cum sa le fac intr-o imagine ISO (sunt gamer de peste 3 ani si am facut foarte multe imagini iso dar ca toate erau reloaded!) Faza e ca incerc sa le extrag pe toate acolo dar calculatorul nu mi le recunoaste (fol. Winrar!) si asteptam de mult jocu! imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Uraniu a răspuns:

O extragi pe cea cu numarul cel mai mic. (de obicei ceva de genul 001), iar restul se extrag automat.

7 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

De peste 3 ani gameri si sa nu sti sa te descurci aici? Greu de crezut mane...

| TrololoLM explică (pentru Assassins):

Sincer...eu imi iau multe jocuri originale! ok? si restul' le scot de pe FL daca macar stii ce e ala! am ratie peste 13 si tu razi de mine!

| Assassins a răspuns (pentru TrololoLM):

Pe dracu nai nimic

| VanHelsinG007 a răspuns:

Prima sau a doua. daca ai net bun descarca-l cum ai zis ca esti tu obisnui cu iso

| TrololoLM explică (pentru VanHelsinG007):

Asta fac acum...nu a mers cum a zis uraniu! X-( imi pare rau ca i-am dat raspuns castigator!

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru TrololoLM):

Nu-i nimic.bafta.sami zici daca ai gasit si daca iti merge

| YahooMail a răspuns:

Nu trebuie sa le extragi pe toate. Trebuie doar una. Sper ca o sa mearga