| Mattia_Mantovani_1991 a întrebat:

Am o intrebare despre cei care au counter strike global ofensive(cs:go) cum pot sa ma joc daca am pe steam csgo-ul cumparat si il am in contul meu, dar problema este ca imi zice ca : http://prntscr.com/l3zpt3

5 răspunsuri:
| Mattia_Mantovani_1991 explică (pentru RAY):

Ceea ai trimis tunu are relevanta pentru ca mie imi scrie ca nu stiu ce problema de internet si asta s-a intampla mereu alta data sa fii mai atenta

| Mattia_Mantovani_1991 explică (pentru RAY):

Ceea ai trimis tunu are relevanta pentru ca mie imi scrie ca nu stiu ce problema de internet si asta s-a intampla mereu alta data sa fii mai atent(a)

| RAY a răspuns (pentru Mattia_Mantovani_1991):

Nu am inteles nimic

| AgentTorque a răspuns:

Ai pus un comentariu la o intrebare de acu 4 ani…