| Dragosh9988 a întrebat:

Am o intrebare despre metin2 ro am inceput o misiune cu materialele necesare la lvl 21. Tre sa iau minereu de fier de la uriel si panza de la Aryoung. Ce trebui sa omor pentru panza ca nu imi mai arata? Dau funda?

Răspuns Câştigător
| xGabytzuX a răspuns:

Man fii atent te duci la Aryoung si ea iti zice ca ia dato lui ah-yu(map1)te duc la ah-yu si cauti ceva de genu:panza de la Aryoung. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

1 răspuns:
| VIRU a răspuns:

Tre sa mergi in map1 la Ah-Yu sa ii duci o scrisoare sau un vesmant si pentru. ala iti da in si dupa aia mergi inapoi la Aryoung map2. Bafta.