| AmyGoga2277 a întrebat:

Am o intrebare despre Transformice...Cum pot sa donez,am tot auzit despre asta si am intrebat.dar totusi, nu mi-a zis nimeni cum pot..Imi ziceti va rog...

2 răspunsuri:
| Unseen a răspuns:

Intrii in meniu dai pe magazin, dai pe cumpara capsuni, alegi cate capsuni vrei sa cumperi iti vor spune sa trimiti prin SMS un text la un anumit numar de telefon. Dupa ce ai trims SMS-ul iti vor trimite ei pe telefon un cod pe care va trebui sa-l introduci intr-un spatiu si dai ok. Asta e pentru a cumpara capsuni, pentru branze nu stiu. Funda plsss

| pisicile a răspuns:

Si eu am aceasta intrebare