| IoanaIrina2000IntreabaCeva a întrebat:

La Minecraft cand intru pe un sever si dau la chat ce trebuie sa fac? Adica stiu ca trebuie sa csriu o parola dar care si cum? Imi zice cineva....habar-nam si am incercat toate raspunsurile pesoaneler dar nu merge. Si cand intru nu ma lasa sa merg. Cine imi raspunde o sa-i dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Valentin15 a răspuns:

Deci in primul rand scrie /Register(O parola care vrei tu)
/Register Password123 Password123
Tu nu trebuie sa scrii ce am scris eu Dor /Register(Si pui parola ta care vrei)

| IoanaIrina2000IntreabaCeva explică (pentru Valentin15):

Trebuie sa pun de doua ori?

| Valentin15 a răspuns (pentru IoanaIrina2000IntreabaCeva):

Da, v-a trebuii sa scrii parola de 2 ori in /register
Stiu ca e cam tarziu dar stii cum se zice "Mai bine mai tarziu decat niciodata."