| LaYeR a întrebat:

Am o intrebare legata de grepolis, am 3840 puncte am academie nivel 30, cucerire cercetata, nava de colonizare cercetata, si as vrea sa cuceresc un oras care este pe aceeasi insula cu mine, ceva instructiuni? Este nevoie si de nava de colonizare?

1 răspuns:
| gabib11 a răspuns:

Indicat e ca prima data sa bagi atac naval, la 2-3 secunde dupa sa ajunga cel terestru(dai cu revolta)... daca reusesti o sa izbunceasca o revolta si trebuie saastepti 12 ore sa poti baga nava de colonizare happy bafta