| Cris_1842 a întrebat:

Am o intrebare legata de mondialmt referitor la ce se pune pe colierul si cerceii epici

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna,eu am jucat Mondial mai demult (1-2 luni in urma)si pe cercei si colierele epice nu puteai sa pui nimic.Chiar daca aveai de ex:Colier lacrima cerului +9 cu 3 minereuri pe el...cand il faceai legendar aceste minereuri dispareau sad
Totusi nu stiu daca si acum e asa.
Funda pls

1 răspuns:
| So0uNd77 a răspuns:

Ma cris cum dracu eu mi-am instalat mt mondial si nu-mi merge imi arata doar 2 server fun si ultra new world si vip nu-mi arata crying( dc ce sa fac?