| SharkBogdy a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca EmpireMT2: Cronikal.
Aveti vreo idee ce s-a intamplat cu Cronikal?
Am fact update la joc cum mi-a cerut patchul si cand sa intru Cronikal nu mai era in lista de servere doar Hero si Relvus. Are cineva vreo idee despre ce se intampla? Ca pe site-ul lor nu ma mai descurc deloc de cand au schimbat.

2 răspunsuri:
| Danutz0990 a răspuns:

Man.Serverul Cronikal l-au inchis de mult.

| HackerMT2 a răspuns:

Reparatie nimic alt ceva...dar acu nu cred ca mai sunt sanse sa il deschida Xiao GM mi-a zis ca il deschide dar nu o cred. pentru mai multe informatii scriemi id : iuby2011
.te astept