| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca cs pe surf.lcsnet.ro. am observat ca multi playeri dau respawn imediat(eu trebuie sa scriu/respawn si vreau sa stiu cum dau si eu mai repede adica e vreo comada speciala sau cv? plz funda

5 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

Trebuie sa pui pe o tasta pe care nu o folosesti comanda /respawn

exemplu bind k "say: /respawn"

| anonim_4396 explică (pentru byka1986):

Am incercat si nu merge

| anonim_4396 explică (pentru byka1986):

Imi zice in consola comanda executata /respawn da nu ma respawneaza oare dc?

| byka1986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil ca este setat din server sa nu te lase sa faci asa.

| anonim_4396 explică (pentru byka1986):

Nare cum ca si alti folosesc asta o trebui alt counter?