| claudiuk3 a întrebat:

Am o mica problema acum 2 saptamani mi-am cumparat jocul euro truck simulator 2 (este cel mai bun simulator pe care l-am jucat) si am vazut ca cu versiunea 1.8.5 sau poate chiar cu o versiune mai veche a aparut un nou camion si anume volvo F16HH. Intrebarea mea este care este mai bun volvo sau scania...le-am testat pe amandou insa nu ma pot decide [big grin]

2 răspunsuri:
| Skovgsravn a răspuns:

Mie imi place mai mult Scania...Si esti constient ca puteai sa downloadezi jocul de pe internet, nu? (full)

| claudiuk3 explică (pentru Skovgsravn):

Da stiu asta insa jocul m-a costat 80 de lei comandat de pe net cu tot cu extensia going est si este mult mai bine asa pentru ca pot sa-i fac update fara probleme [big grin]