| badjok3r a întrebat:

Am o mica problema am instalat un metin privat si cand intru mi se vede super prost, am instalat cs nu merge pe openGl doar softwere. dc? am 1.25 gb ram memori. placa video ati HD3650 512 mb,, 8xAGP nu stiu ce sa zic dar cred ca ar trebui sa imi mearga oare sa fie de la windows am windows XP sp3. vreau un raspuns dau funda a da si daca se poate sa imi spuneti si de ce dupa ce trag un alt driver imi da o erroare :NSIS Error. va rog ajutor daca vreti va dau si id si rezolvam prin team view

1 răspuns:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi si rezolutia?
poate e prea mica sau mare.intra la optiuni si cauta rezolutiawinking