| TudoooriiitaaaxD a întrebat:

Am o nelamurire in privinta jocului Sims 2.Joc de foarte mult timp dar niciodata nu am avut un copil cand partenerii faceau sex.Adica,am adoptat mai multi copii de la centrul de adoptii. Dar daca doi parteneri in Sims vor sa faca un copil... se vede sarcina? Adica se vede cum creste burta femeii sau apare copilul pur si simplu fara sarcina ca in Sims 1? HELP

Răspuns Câştigător
| ElenaLove2 a răspuns:

Da se vede cand creste dar trebuie sa dai si la barbat si la femeie asa am dat eu si mi-a mers, succes