| Georginikaa a întrebat:

Am o oferta(un schimb) pentru iubitorii de webkinz si lady popular:

a) Pt un cont lady popular de PESTE lvl 5 va dau un cont webkinz cu 2, 3 sau 6 animale

b) Pt un cont lady popular de lvl 10 (sau mai mare) va dau un cont webkinz cu 9 animale sau un cont zodiac cu 8 animale
(scuze de categorie, dar am observat ca o visiteaza mai multi)

2 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Nu stiam ca webkinz sau lady popular au facut dragoste laughing. Ai incalcat o regula TPUwinking.

| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

Accept a doua varianta. Facem schimbul peste 2 saptamani, cand ma-ntorc de la bunici(acolo n-au net).Da-mi te rog adresa ta de mail ca sa-ti trimit userul si parola. A mea e teobalaur@ymail.com.