| narcis1 a întrebat:

Am o placa video nVIDIA ge force60200 cand sa intru intr-un joc metin2 mergea a doua zi cand sa ma joc mai intai m-am jucat cs 1.6 mergea greu dupa cand sa intru in metin2 nu mai mergea imi dadea o eroare your system doesnt 3 d grapichs... daca imi spuneti ce sa fac sa merag va dau funda si daca vreti si sunteti jucatori de metin2 va dau un cont de lvl 42 pe ro e foarte bun

1 răspuns:
| byka1986 a răspuns:

Data viitoare sa ne zici complet ce zicea in eroare, ne poate ajuta mai mult in a iti oferi raspunsuri bune; intre timp dezinstalea-za driverul video si instaleaza-le iar. Incearca sa iei ultima varianta de driver direct de la ei de pe site.