| myhay63 a întrebat:

Am o problem cu yahoo messenger. Cand vreau sa ma loghez incearca sa intre in cont dar se blocheaza si tot incearca vreo 3 minute - nu se nitampla nimic- Ma paoite ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Dezinstaleaza Yahoo! Messenger din partitia C:\ si sterge fisierele care mai raman apoi ia de aici Yahoo! Messenger 10 cea mai buna versiune:http://download.rol.ro/yahoo-messenger-10-37290.html si apoi instaleaz-o. Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Da, usor sterge versiunea aia de la yahoo cred ca e 11. si incearca sa iei una mai veche putin cum ar fi yahoo 10 sau 9 happy.