| ApOcAlYpSe69 a întrebat:

Am o problema...cand dau sa descarc metin 2 ro imi apare ca se descarca de pe gameforge, dupa ce se descarca imi apare patchu-ul (in limba engleza) se incarca si imi intra pe un metin cu un singur server (Anthyor). Deci de ce mi se descarca alt metin (EN) si daca ati putea sa-mi dati un link aici sau pe mess alexandru_meghes mi-ati fi de mare ajutor.

Răspuns Câştigător
| TeFlegmez a răspuns:

..eu asa am facut si mi-a mers.

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| ApOcAlYpSe69 explică (pentru NAdrian):

Am timp si pentru caracterul meuwinking
dar imi place metinul atata tot.

| TeFlegmez a răspuns:

Intra pe site-ul metin2ro
si selecteaza LIMBA ROMANA. si mie imi facea la fel

| ApOcAlYpSe69 explică (pentru TeFlegmez):

Pai am dat si apare ca se descarca de la gameforge si cand intru in el tot aceeasi chestie. Oricum am observat ca s-a cam modificat site-ul in ultima vreme. Ce sa fac?

| TeFlegmez a răspuns (pentru ApOcAlYpSe69):

..eu asa am facut si mi-a mers.