| MitroKta a întrebat:

Am o problema. Cand deschid pc-ul imi apare jos in bara mesajul ala cu "found new hardware" si in balon scrie "System". Are cineva idee ce e cu el? Ca dupa asta imi cere sa instalez hardware-ul pe care cica l-a detectat - pe scurt imi cere un driver si nu stiu de la ce e.

2 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Pai trebuie sa fie de la un dispozitiv nou atasat in ultima vreme la PC. poate fi un cablu de date, o camera web, o imprimanta samd.

| ADITZA0708 a răspuns:

Dar cine cineva cum sa scap de ea?