| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cs-u,daca vreau sa intru pe un svr(orice server)si dup bag jocul in bara si intru iar in el mi se invarte imaginea(se invarte mouse-u in toate directiile.daca ies de p svr si intru iar isi revine,vreau sa stiu dc si cum pot sa fac sa nu mi se mai invarta

Răspuns Câştigător
| DryLeaf a răspuns:

laughing Ai folosit "coade", nu?
Din cate-mi amintesc, este o problema cu fisierul "config".
Cand am avut eu problema asta, am dat "use default" la setarile butoanelor tastaturii si am rezolvat problema.

Bafta! happy

1 răspuns:
| alynutcs a răspuns:

Pai e din cauza la windows si la mine facea la fel! daca o sa iti schimbi windows-ul nu o sa se mai invarta cand bagi cs-ul in bara! bafta, funda