| Darkness150 a întrebat:

Am o problema cu GTA 4 (Games for Windows Live) :Cand intru in joc nu mi se vede asfaltul, se incarca greu grafica, merge in reluare (se misca greu), nu vad trotuarul, nu vad case, blocuri si nici cer.Si nu stiu de ce. Dau fundita aceluia care imi explica cat mai bine si mai repede.

Răspuns Câştigător
| D3iDEI a răspuns:

Pai depinde, ori nu e instalat bine, ori PC-ul tau nu il suporta ca am avut aceiasi problema la un joc asemanator si mi s-a explicat ca trebuia sa schimb palca video, am schimbat-o si apoi totul s-a reparat, dragut nu?

4 răspunsuri:
| PaulDaBoss a răspuns:

Salut darkness150.GTA 4 este un joc forte mare si iti trebuie un calculator mai bun.
Uite cerintele:
Minimum System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

| ady_2553 a răspuns:

Fii atent. ai calculator din 1900? sau ai dat la setari grafica la maxim?

| Darkness150 explică:

Ady:nu am calculator din 1900, am DELL VOSTRO 1015 si nu am dat la setari grafica la maxim, din contra nu ma lasa mai mult de 1 la toate

| Darkness150 explică:

Mai astept raspunsuri va rog.