| rRamses a întrebat:

Am o problema cu gta 5, inainte daca nu eram conectat la internet puteam sa joc offline, dar acum imi zice activation requires si imi cere conexiune la internet. Dar dupa imi cere sa ma loghez iar cand ma loghez imi da has stopped working, cand jucam offline nu imi datea dar acum imi cere conexiune la internet pentru a se putea obtine datele.
Stie cineva cum as putea rezolva?

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Schimba data pe 16-17-18 aprilie si merge, desi asteapta o versiune realoaded.

2 răspunsuri:
| Marius875 a răspuns:

Daca ai lag pe online sau iti merge greu si ai versiunea pe steam se poate optimiza si mai bine.
Add skype :getodac.rom2

| Ferenti_Gabriel_1981 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema cu gta nu stiu cum schimb datele ma puteti ajuta FUNDA!