| iulyan14 a întrebat:

Am o problema cu jacul nou aparut max payne 3. Prima data a mers dar cand sa dau esc sa intre mi-a aparut eroarea cu stopped working si l-am dezinstalat de 3 ori si la update ala acum nu mai intra se incarca si apoi asa ramane nu mai intra in el. Ma poate ajuta cineva plzzz dau funda!

2 răspunsuri:
| crank_5347 a răspuns:

parcurge urm etape si este imposibil sa nu ati mearga daca ai resursele pc-ului cel putin pe low.

1.Dezarhiveaza toate cele 4 dvd-uri
2. Scoate cablul de la net din pc sau opreste netul, opreste antivirusul, firewerul.
3.Instaleaza jocul
4. Dupa instalare copiaza folderul `profiles`, gasit in crack pe dvd4, in Documents/Rockstar Games/Social Club
5.Pe dvd4 in crack mai gasesti si folderul updates, de acolo instalezi updateurile
6.Copiaza restul de fisiere gasite in crack pe dvd4 unde ai instalati jocul

| Vulpitza_Adytza_1992 a răspuns (pentru crank_5347):

Am facut exact ca aici si nu imi intra in joc si am resursele la medium