| Zbanghiu a întrebat:

Am o problema cu metin2ro.cand deschid si ajung acolo unde trebuie sa descarce file se opreste si dupa un timp imi apare:

Navigation to the webpage was canceled

What you can try:
Refresh the page.

uneori merge, dar de cele mai multe ori asa face! ajutoir pls

2 răspunsuri:
| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Nu stiu ce seintampla si mie cand intru mi se restarteaza
intr-o zi mi s-a restartat de 39 ori si m-am enervat si l-am sters
imi pare rau dar nu stiu care e problema
dar nu e de la calculator ca cu o zi inainte de incidentu cu restrtatu am jucat
2 zi paf mi sa luat gandul de la el
na mai avut rabdare ma enerva assa ca l-am sters
daca afli problema sa imi trimiti si mie un mesaj cu rezolvarea
te rog frumos

| Zbanghiu explică (pentru MariaFrumoasa1):

Cred ca e de la windows cel putin in cazul meu...vezi daca nu e de la antivirus. daca nu e nici de acolo...eu imi reinstalez windowsul si iti pun daca rezolv