| BoY_2446 a întrebat:

Am o problema cu microfonul.Cand vorbesc in el in CS,TeamSpeak3,etc,daca spun un singur cuvant incepe sa se repete de multe ori si incepe sa devina tot mai inalt.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| VladutGeo a răspuns:

Asta se intampla cand nai casti trebuie sati setezi acolo o tasta ca sa poti vorbi doar cand apesi pe ea (asta la team speak 3). Te duci la Setting -> Options -> Capture si selectezi acolo unde scrie Push-to-talk si dupa apesi o tasta care-ti vine mai usor sa o apesi cand vb cu prietenii...