| gazza a întrebat:

Am o problema cu minecraftul.E o poveste putin cam lunga...
Deci ma jucam minecraft il aveam pe cel dupa minecraft.com si ma mai uitam pe net din cand in cand.Cand deodata vad fun land si am uramt un ghid cum sa pun o mapa in minecraft.Dar minecraftul meu nu avea documentul saves sau maps.Asa ca l-am sters dar nu-l aveam intru-n folder al lui. In folderul in care l-am pus erau o gramada de jocuri si cred ca a ramas ceva.Am luat altul cand sa intru in el dupa ce l-am instalat parca zicea o eroare java virtual machine.La-m laut din nou pe acela tot asa. Dupa aceea mi-a dat un baiat un minecraft mineshare.Mi-a mers dar tot asa na-re map saves sau ceva de genul.Am bagat un baiat prin Teamviewer la mine in calculator sa rezolve na stiut ce sa faca.Asa ca va cer ajutorul! Vreau mapa aceea mare si lunag sa pot face ce vreau pe ea.Depinde poate din cauza windowsului ca am XP si pc-ul e din 2004 la vara imi iau unul performant iar ep acesta de multe ori l-am stricat...cred ca si acum ca mai am problema cu el.Deci.
id-ul meu este : andu0230@yahoo.com
Cine imi rezolva problema primeste Funda+vot dar adaugatima la yahoo caci nu suport sa fac ceva de unul singur asa ca intrati la mine cu teamviewer cand puneti!
Multumesc celor ce au citit intreg mesajul si vror sa ma ajute!

3 răspunsuri:
| TheFanta a răspuns:

Zici sa iti iei Java 6 sau 7

| gazza explică (pentru TheFanta):

Eu am incercat sa-mi iau o gramada de java da nu merg! Eu vreau un minecraft bun!

| EdyDennisX a răspuns:

Adauga dennis-cool@live.com ti-l dau eu il am pe stic. da Funda opt