| MaverickSH a întrebat:

Am o problema cu mousul. Acum 1 saptamana mi-am dat seama ca mausul meu incepe sa faca figuri (zbura clickul) si am zis sa-mi iau altul si ce sa vezi, si ala facea la fel. M-am dus la un vecin cu mausul cel nou si mergea perfect, la fel si cel vechi. Am reinstalat windows-ul si tot la fel face. Va rog spuneti-mi ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Banuiesc ca nu e cu rotita nu? Pe ce suprafata il ti? Eu daca il pun pe birou imi face problema asta.Ai suport pe care pui mouse-ul? incearca sa il pui pe altceva si vezi cum merge.

1 răspuns:
| MaverickSH explică:

E cu rotita ma, si da cred ca era de la suprafata. Am suport deala dar e cam vechi si uzat cred ca o sa-mi iau altul. Mersi de sfat