| FolkVld a întrebat:

Am o problema cu o camera web gembird 66u nu o pot instala nu merg dirverele nu stiu ce dracu sa ii fac, imi da eroare atunci cand o instalez si nu am gasit pe net absolut nimic va rog ajutati-ma e foarte urgent dau funda pentru orice raspuns bun.multumesc mult de tot... dar va rog.cat se poate de repede.

2 răspunsuri:
| FolkVld explică:

Am windows xp si tot nu merge bine, nu e calculatorul meu dar ma enerveaza la clume.

| JustCosmin a răspuns:

Ce Windows folosesti? Daca ai Windows 7, nu ai nicio sansa sa gasesti driver pentru aceasta camera web.