| valeryan4 a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul cand il aprin scoate niste beep-uri si imi da eroarea asta "You have not connected the power cable to your video card. Please refer to the 'C settings started guide' for proper hardware installation."
Am un HD3650, precizez ca pana acum nu mi-a dat aceasta eroare.

3 răspunsuri:
| Andrei1094 a răspuns:

Nu sunt as in calculatoare dar e posibil sa fi miscat cablu de la placa video(asta cred din eroarea data) vezi sa nu fi iesit un pic si de aia sa-ti dea eroarea...

| FanulMeu a răspuns:

Ar trebuie sal duci la o verificare daca nu ai rezolvat problema cred ca nu are destula putere sau e miscat cablul

| valeryan4 explică:

Dupa ce dau 2-3 restarturi se aprinde normal