| AlexandruStanila90 a întrebat:

Am o problema cu Roblox.

Intru pe un minigame ma joc -1 orasau 30 minute si dupa se inchide ecranul la Pc. Falfie becul la ecran cateva minute dupa se deschide si sunt pe Roblox,dar este blocat nu pot face nimic, trebuie sa il inchid sau sa-i dau restart la Calculatorul.

[am curacat ram-ul si tot ce are calculatorul in el.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))))))))))Mor creca l-ai curatat tu de tot. Cum dracu sa cureti ma ramii. Chiar daca se pune praf aia nu au treaba. Poate fi de la sursa, dar sunt 100% sigur ca nu ai habar ce e aia.Du-l in service

| AlexaMoltez a răspuns:

Schimbi carbunii