| alecsander30 a întrebat:

Am o problema cu un server care nici client cu autopacher nu poti sa bagi swtichbot! Cand injectez switchul in metin2 ma scoate din el si imi da o eroare "?"
Are cineva idee?

2 răspunsuri:
| lgckiddz a răspuns:

Scoate switchbotul de pe padmak, de/switchbotv3 si downloadeaza-l.Prima data selectezi datei suchen si alegi switchbot dll si dupa aceea intri in metin si apesi fenster zum injitieren auslen. Dai Ok, Yes si gata! iti apare switch.
Ma bucur ca ti-am fost de folos. Funda?

| alecsander30 explică:

Imi da eroarea aia cu run time daca fac cu ala de la Padmak dumitru.marian9 skypeul meu sa ma ajuti!