| Czn a întrebat:

Am o problema la counter-strike.De multe ori cand joc si vreau sa apas duck pentru a ma pitii acesta nu merge din prima.Se mai salta odata in sus si apoi se pune jos ceea ce face ca tinta sa imi sara in toate partile cand trag si ma aplec.Nu sunt sigur dar cred ca este de la cfg. Daca ma puteti ajuta si pe mine.Multumesc

Răspuns Câştigător
| drHau a răspuns:

Cu siguranta e de la cfg... ai pus bind pe control cu duck,wait, duck, wait...s.a.m.d si din aceasta cauza tot "salta". e buna si metoda lui slow dar casa nu faci asta de fiecare data ar trebui sa modifici cfg( bind "ctrl" "+duck")

1 răspuns:
| sLowSpawN a răspuns:

Cand intri in cs activezi cfg si dupa scrii in consola bind "ctrl""+duck"