| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la gta 4 liberty city stories... mai da o erroare in care spune sa reinstalez directx sau sa fac update la driver video si ca nu am cerintele minime dar am 4 gb ram 763 mb video(placa integrata) si nu stiu cum sa rezolv asta

Răspuns Câştigător
| mihaikatona a răspuns:

In primul rand gta4 mi l-am instalat si eu si la inceput imi mergea sacadat si tot in reluare.se rezolva simpluinstaleaza mai multe pach-uri(1.0.6.0 si 1.0.7.0 sau poti sa instalezi si pachurile mai vechi 1.0.2.0 sau 1.0.0.0 eu prefer 1.0.6.0 si 1.0.7.0)
daca nu merge nici jocurile poate instalarea de la joc nu-i buna daca vrei iti dau site-ul de unde l-am luat cu tot cu crack si pach-urile. Daca mai ai probleme baga id meu de mess mihai_katona si iti dau acolo mai multe detalii.

P.S. sper ca te-a ajutat raspunsul meu

1 răspuns:
| mihaikatona a răspuns:

Funda plzz