| Cosminelu22 a întrebat:

Am o problema la GTA SA, mai exact la SA:MP, cand intru pe server / servere de fiecare data cand ma urc intr-o masina imi face lag cateva secunde, low fps, mi se blocheaza jocu 2-5 secunde, de fiecare ata cand intru in orice masina. Nu am moduri decat de vegetatie off, tinta etc. Am reinstalat GTA SA si SA:MP si tot asa imi face. Tin sa mentionez ca pe GTA SA Sigleplayer nu am problema asta, imi merge fara probleme, de ce oare? Am nevoie de ajutor, multumesc

3 răspunsuri:
| eduardooo a răspuns:

Incearca un reinstall la GTA/SAMP.

| BucurDavid a răspuns:

Incearca modul "radio off"
ai nevoie doar de cleo.
poate ai lag de la faptul ca porneste radio-ul, asa aveam si eu

| Cosminelu22 explică:

Am spus ca am reinstalat, cinteste tot mai bine