| adi787 a întrebat:

Am o problema la pc-ul meu, am windows 7, ruleaza pe 64 biti, si memoria interna este de 49 GB si mai am un hard disck de 550 GB, si mi-au aparut niste actualizari obligatorii care trebuia sa le instalez la windows, erau in jur de 120 sa zic eu asa, si am aprobat si s-au instalat actualizarile iar dupa ce pc-ul sa redeschis(cand instalezi actualizxari pc-ul se restarteaza) am vazut ca memoria mea interna in C: este plina, din 49 GB mai am 3 GB liberi si inainte aveam 24 GB liberi, si am lag la calculator de cand am memoria plina, cum fac sa imi golesc memoria ca din cate stiu nu ai voie sa stergi ceva din C:

1 răspuns:
| Rebel_Stephen_1992 a răspuns:

Scoate hardu din pc, baga-l la spalat, arunca-l in congelator, si spune 3 rugaciuni, si se va goli.