| AndreiAndrei1999 a întrebat:

Am o problema la un joc, Mafia 2. Am intrat pe el si am pus o rezolutie mai mare decat suporta ecranul meu. Si jocu ruleaza dar pe ecran imi apare " Nu esista semnal la PC". Cum pot sa fac sa schimb rezolutia. Am incercat sa dau ALT+ENTER sa il Minimizes, am dat click dreapta si la proprietati am dat sa porneasca jocu cu rezoltuie 860x420 sau ceva de genu si tot nu imi merge, am cautat peste tot pe unde am vazut mafia 2 si cand le-am sters si l-am instalat din nou tot nu a mers. Ce imi recomandati sa fac?

1 răspuns:
| TuTuOfficial a răspuns:

Ai putea sa reinstalezi windows-ul, deoarece cred ca versiunea ta nu este cumparata si downloadata, iti recomand sa nu te joci pe cea downloadata deoarece este foarte enervant pentru ca nu merge la fel de bine ca cealalta,+are multe bug-uri, deci mai bine joci alt joc sau cumperi jocul, sfatul meu.