| dany97 a întrebat:

Am o problema si va rog frumos sa ma ajutati!
am sters din lista de messenger pe cineva de curand care ma enerva dar el tot imi trimite mesaje pe mess.cum fac sa il blochez sa nu mai imi scrie pe messenger?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheHunter a răspuns:

Dai acolo sus, in stanga pe primul,, Messenger'' apoi dai pe Preferences, alegi din lista din stanga dai pe Ignore List, daca tii bifata prima varianta bifeaz-o pe a doua ssi dai acolo in dreapta pe Add si scrii id-ul lui ala. Dai pe ignore si gata