| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Am o probleme cu jocul insurgency! De 1 an am aceasta problema, cand intru in joc si trag cu arma incepe sa apara chestii rosii, adica cand trag cu arma intr-un perete ies x0uri ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

Trimite link la o poza la cum arata si la ce setari ai si iti spun care este problema. (https://imgur.com/)

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru TheCrusader):

Am rezolvat problema, trebuia sa intru in training si dupa mi-a mers nu a mai aparut chestiile alea totusi multumesc sa ai o zi frumoasa!

1 răspuns: