| TheDarkDragon a întrebat:

Am on intrebare pentru cei ce au jucat jocul the godfather 1.sa imi schimb hainele, sa ma imbrac ca un mafot si nu stiu de unde. Puteti sa imi ziceti plz de unde?
Ca cel putin eu nu am gasit nici un magazin de haine.

2 răspunsuri:
| xStrumf a răspuns:

Da nu este in GodFather sa schimbi hainele, cel putin asa stiu eu.

| TheDarkDragon explică (pentru xStrumf):

Da in unele videoclipuri pe youtube erau imbracati la costum, cu sacou, cravata etc., la inceput poti sa alegi niste haine, inainte sa iti creezi caracterul, dar nu ai multe optiuni, iar costum, asa cum se imbraca mafioti, il pui atunci pe tine, numa asa sa vezi cum iti sta, nu poti sa il cumperi.Si acolo nu ai cum sa te intorci ca na, aia era inainte de creearea charului.