| GeorgianaC a întrebat:

Am pe PC instalat The Sims 3. Vreau sa il copiez si la o alta persoana. Mai trebuie sa il instalez dupa ce il pun pe un stik de 8 GB si apoi il copiez intr-un alt PC? Help me! Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei112H a răspuns:

Buna tu daca il pui pe stic (si e original) tiar trebui un crack. Daca il ai de pe net nu are nimic poti sa il pui si nu trebuie instalat in cazul in care daca nu e original. Daca e original uite cum faci : il pui pe stic cauti pe "The sims 3 crack" downloadezi extragi (daca e nevoie) si apoi iei icoana de la sims 3 (adica cracku down.) si il iei cu copi si pui pcu paste in folderu in care ai icoana originala. Apoi poti juca jocu fara Cd si nu necesita instalare.Dar dupa cum am mai zis daca il ai deja de pe net crackuit nu trebuie sa faci aceste chestii... BAFTA SI MULT NOROC!