| AlroAlex98 a întrebat:

Am pes 2013 de cand a aparut din septembrie, atunci la configuratii imi arata la procesor, la ram.la placa video la toate good, acum la placa video imi arata bad si din 1 gb din cat aveam imi mai arata doar 100 mb ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| D33NN3R a răspuns:

Pai poate ai niste drivere lipsa?
Da un ubdate la drivere...
Sau reinstaleaza-ti windowsul(Windows 7)si baga toate drivele necesare..Si sa ai grija ca nu ai voie sa instalezi de multe ori windows-ul ca iti gauresti hard disk-ul...