| albertinoportar a întrebat:

Am placa ati radeon hd5450 2gb DDr 3 ce cerinte imi trebuie ca sa imi mearga placa bine Eu AM procesor 3200+ 2.0 ghz ddr2 2gb ram Eu de unde am loato omu mi-a zis ca imi merge am bagat-o si se adude de parca ar avea o eroare si m-am gandit ca placa oare are cv am fost cu ea la un biat si lui i-a mers si avea el procesor 3200+ 2.2 ghz ddr2 2gb ram ce are de nu merge la mine si merge la el ziceti-mi cerintele de la placa (ati radeon hd5450 si geforce 210) si spuneti-mi si carei mai buna

3 răspunsuri:
| Raducu95 a răspuns:

Dintre cele 2 placi video, hd5450 e mai bun.
Cum adica se duce de parca ar avea vreo eroare?
Cerintele placii video sunt foarte micimi, ia din sursa doar 19 W deci ti-ar trebui o sursa cu maxim cu 350W ca sa o ruleze
fundita?

| albertinoportar explică:

Vreau raspunsurile pana pe 11 august

| albertinoportar explică:

Deci stii cand deschizi compu se aude un tauit e ala inloc sa mi se auda normal mie se aunde unu sunet mai lung si nu porneste